Rakitič vyvrátil přestup do Premier League

0
Doba čtení: < 1 minuta

Ivan Rakitič odhalil, že v Barceloně zůstane a to i navzdory zájmu ze stranů několika anglických klubů a jeho situaci v prvním týmu. 

S Chorvatským záložníkem jsou spojováni Manchester United, Tottenham, Atlético Madrid, Juventus i Sevilla.

Ale i přesto, že Rakitič o své pravidelné místo v základu Barcelony přišel, naznačil, že nemá v plánu v nadcházejícím přestupovém oknu Katalánský klub opustit.

Záložník má ve stávající smlouvě na Camp Nou poslední rok a vypadá to tak, že z Barcelony odejde na konci příští sezóny zdarma.

“Před pár dny jsem mluvil s klubem a výsledkem našeho jednání je, že není o čem hovořit, protože má smlouva běží až do léta 2021. To je přesně to, čeho chci být součástí a dále za tento klub hrát” řekl pro chorvatský Tportal.

“Navíc mé žené a dětem se v tomto městě velmi líbí. Není proto důvod myslet na jiné věci. Trénuji a jsem si jistý, že Rakitič v Barceloně zůstane déle.”

Rakitič sice přiznal, že ho nedostatek příležitostí na hřišti frustruje, trvá ale na tom, že žádný problém s trenérem Quique Setienem nemá. “Není příjemné, když nehrajete, hlavně tehdy, kdy nevíte proč. Ale respektuji všechna trenérova rozhodnutí. Jsem v týmovém sportu, ne indiviudálním.”

 

🏠 Domů

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..