Real Madrid je spojován s přestupy obou hráčů , ale vzhledem k jejich ceně je velmi nepravděpodobné, že získají oba. Thibaut Courtois by tak proto dal přednost svému bývalému spoluhráči z Chelsea Edenu Hazardovi. 

Courtois hrál po boku svého krajana a kolegy z belgické reprezentace po 4 sezóny na Stamfordu Bridge předtím, než se minulé léto připojil ke klubu na Santiago Bernabeu.

Hlavní město Španělska je v posledních měsících spojováno s příští destinací Edena Hazarda, který na Stamfordu Bridge stále nepodepsal novou smlouvu. Ta stávající mu navíc vyprší už příští léto.

Nicméně další hvězdou, která je s příchodem na San Bernabeu spojována, je Neymar. Courtois ale věří, že Hazard by byl v tomto případě lepší volbou.

V rozhovoru pro belgický tisk Het Nieuwsblad 26ti letý brankář řekl: “Vybral bych si Edena, samozřejmě. Mám ho velmi rád, ale výběr je na radě. 

“Nevím, co se stane. To není otázka pro mě, ale pro předsedu a management. 

“Máme skvělý tým. Karim Benzema je ve skvělé formě a skóroval už 17 gólů. Gareth Bale začal také dobře, ale pak jej potkala nějaká zranění. 

“V zápasech jde vidět, jak velkou kvalitu máme, jen je někdy těžké skórovat.” dodal Courtois.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

 

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.