Rekonvalescence Dúbravky trvá déle, než se čekalo. Kdy si zahraje?

0
Doba čtení: < 1 minuta

Slovenský brankář a jednička Newcastle United Martin Dúbravka by mohl Magpies chybět až do prosince. Rekonvalescence zranění neprobíhá tak, jak se čekalo a doufalo, čímž se doba jeho absence prodlouží. 

Martin Dúbravka si zranění kotníku přivodil během příprav na novou sezónu Premier League. Původně se očekávalo, že se zpátky do akce vrátí během října, nicméně zdá se, že to už nestihne.

Nyní trenér Newcastle odhalil, že brankář se po operaci zotavuje pomaleji, než se čekalo. Kouč brankářů Simon Smith na Twitteru napsal: “Martinovo zranění se hojí o trochu déle, než jsme čekali, ale každý, kdo ‘patní ostruhu’ zažil, ví, že to trvá dlouho… V posilovně ale tvrdě dře na své fyzičce a těším se, až jej budu mít zase zpátky na hřišti co nejdříve to bude možné.”

Martin Dpbravka si fanoušky Newcastle United získal hned po svém příchodu ze Sparty Praha. Ve svém debutu vychytal čistý štít proti Manchesteru United a téměř okamžitě se stal brankářskou jedničkou klubu. Od ledna 2018 vychytal už 89 zápasů, udržel přitom 26 nul.

V loňské sezóně odehrál všechny zápasy, v kampani nové si ale ještě stále nezahrál. V bráně ho tak zastupuje Karl Darlow, který předvádí solidní výkony.

 

↩️ Zpět na hlavní stránku

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..