Legenda Liverpoolu Robbie Fowler si myslí, že hvězda Mohamed Salah se sice brzy vrátí zpátky ke skórování gólů, ale neočekává, že by Egypťan dosáhl stejných výšin jako v loňské sezóně. 

Salah v kampani 2017/18 skóroval 44 gólů napříč soutěžemi a stal se PFA Hráčem roku, stejně jako si odnesl ocenění udělované redaktory.

Nicméně od začátku této sezóny si z celkem 11 zápasů odnesl pouhé 3 góly, což je o polovinu méně, než se mu podařilo v tuto dobu před 12 měsíci.

“Neříkám, že má slabý rok. Je to pořád dobrý hráč, fantastický, ale zopakovat to, co dokázal vloni, by bylo neuvěřitelné. 

“Myslím si, že i tak ale začne brzy skórovat góly. To, co mám na Mo Salahovi rád, je jeho pracovní etika. Nebojí se ničeho. Naopak to, čeho bych se obával, je, aby dostával dostatek šancí. 

“Nejsem si jistý, zda dosáhne výšin loňské sezóny, ale stále je to kvalitní hráč. Pro oponenty je pořád velkou hrozbou.”

Liverpool si z prvních 8 zápasů odnesl 20 bodů – stejně jako Manchester City a Chelsea.

Fowler věří, že mnoho fanoušků Liverpoolu je se startem nové sezóny spokojeno a pochvaloval si Jurgen Kloppa, který dokázal dostat tým Červených do pozice, ve které mohou vyzvat v boji o titul. “O tom nemůžete vzhledem k počtu bodů v tabulce pochybovat, ale sezóna je dlouhá. Klopp však své hráče nažhavil a připravil na výzvu.”

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Komentáře

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.