Doba čtení: < 1 minuta

Roberto Firmino nešetřil Sergia Ramose za jeho pozápasové komentáře a označil jej za ‘idiota’. 

Kapitán Realu Madrid byl během posledních dní po finálovém zápase Ligy Mistrů, které Bílý balet vyhrál 3-1, kritizován ze strany hned několika hráčů Liverpoolu, včetně Loris Kariuse, Mo Salaha a nyní i Roberta Firmina.

Ramos v prvním poločase zranil hvězdu Červených Mohameda Salaha, pro kterého tak finálový večer skončil. Španěl následně zamířil jeden ze svých komentářů právě i na Brazilského forwarda: “Teď už jen zbývá, aby přišel Roberto Firmino s tím, že má rýmu, protože na něj ukápla kapka potu.”

Firmino na tyto komentáře reagoval před nedělním zápasem Brazílie proti Rakousku se slovy: “Raději preferuji se k tomu nevyjadřovat. Asi to řekl, protože se stal šampionem, ale myslím si, že je za ty komentáře, které vypustil, idiot. Ale to je v pořádku.”

Firmino také zpochybnil Brazilského brankáře Alissona a jeho přestup do Liverpoolu. “Někdy s ním o tom mluvím a dělám si z něj srandnu ‘ať už přijde do Liverpoolu’.

“Jeho agent řeší jeho budoucnost, ale nebylo by špatné mít jej tady v Liverpoolu.”

Firmino si příští sezónu zahraje proti dalšímu spoluhráči Fredovi, který před pár dny podepsal smlouvu s Manchesterem United. “Má pokoj hned vedle mě, je to můj rival, ale poblahopřál jsem mu a doufám, že se mu bude dařit. Zápasu proti sobě se nevyhneme, ale opravdu mu přeji úspěch.”

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..