Roman Abramovič s Tottenhamem business zásadně nedělá

1

Majitel Chelsea Roman Abramovič odmítá hráče Blues prodat svým Londýnským rivalům Tottenhamu a dokonce i zastavil přestup Carltona Colea na White Hart Lane i přesto, že útočník již podstoupil zdravotní testy.

(Ne)-přátelství mezi Chelsea a Tottenhamem je dosti hořké a Roman Abramovič od své koupě klubu v roce 2003 historickou rivalitu a nenávist zodpovědně dodržuje.

Nedovolí žádnému ze svých hráčů opustit klub právě pro Tottenham. Jedinou výjímku tvoří brankář Carlo Cudicini, který v roce 2009 odešel a zdarma se připojil právě k tomuto severolondýnskému celku.

O své zkušenosti promluvil i Carlton Cole, jehož transfer na White Hart Lane byl na poslední chvíli zablokován. No a kým jiným, než právě Romanem Abramovičem. „Málem jsem se připojil k Spurs. Měl jsem za sebou už i zdravotní testy a všechno.

„Roman Abramovič to ale zjistil a řekl mi ‚Musíš se vrátit zpátky, tam nepůjdeš‘. Dodal: ‚Nemůžeš jít do Spurs, s nimi business nedělám‘.“

Namísto toho, aby tak posílil Kohouty, mu Abramovič nabídl hostování v ruské Premier League, konkrétně s jeho CSKA Moskvou. To Cole odmítl.

V roce 2006 se pak připojil k Londýnskému West Hamu.

Cole prošel akademií Chelsea a svůj první profesionální kontrakt podepsal v roce 2000, o dva roky později si zahrál svůj první zápas s prvním týmem.

 

↩️ Zpět na hlavní stránku

1 komentář

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..