Doba čtení: < 1 minuta

Obránce Tottenhamu Danny Rose má za sebou rušné Vánoce. Ve středu ráno byl zatčen pro podezření z nebezpečné jízdy, nakonec jej ale policie ještě v ten stejný den propustila.

Rose byl zatčen a dočasně držen na policejní stanici v Northamptonshire poté, co rozbil své  auto během havárie, které předcházela vysokorychlostní jízda. Během toho si poranil pravou nohu, píše The Sun, který jako první o incidentu informoval.

Mluvčí policie uvedl: „Můžeme potvrdit, že 30letý muž byl zatčen kvůli podezření z nebezpečné jízdy na dálnici A45 v Northamptonu dnes krátce po 4:00 ranní.

“Podezřelý je v současné době zadržován na policejní stanici a jako takové by bylo nevhodné, aby policie Northamptonshire v tuto chvíli dále cokoliv komentovala.” Na policejní stanici nakonec Rose strávil celkem 19 hodin.

Anglický obránce si v této sezóně ještě nezahrál, jelikož se propadl v pořadí trenéra Josého Mourinha. Levý bek strávil druhou polovinu loňské sezóny na hostování v Newcastle United a jeho osud byl naznačen ještě před začátkem nové. Spurs mu totiž neudělili ani číslo. Nedostal se tak do výběru pro Premier League ani Evropské ligy.

V národním týmu Anglie si od svého debutu v roce 2016 zahrál v celkem 29 zápasech

 

↩️ Zpět na hlavní stránku

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..