Chelsea by se měla za svou prohru v Bournemouthu stydět, říká Antonio Rudiger.

Blues se ve druhém poločase zápasu na Vitality stadionu proti domácímu Bournemouthu nestačili divit a s finálním odpískáním skóre ukázalo 4-0 pro Cherries.

Tím si Chelsea připsala nemilý rekord a to prohru s rozdílem 4 gólů teprve podruhé v historii, poprvé za posledních 22 let.

“Všichni se musí stydět za to, co se stalo v posledním zápase” řekl Rudiger.

“Každý se nad tím musí hluboce zamyslet, protože je normální, že vyhrajete, prohrajete nebo remizujete, ale na to, na čem záleží, je jakým způsobem se to stalo.

“V druhém poločase… já to ani nedokážu popsat. Skórovali po dvou minutách a od té doby to pro nás šlo z kopce. Nic nám nevycházelo – N’Golo Kante měl malou šanci, ale to bylo všechno.

“Když se na to podíváte z fotbalového hlediska, usnadnili jsme to Bournemouthu především ztrátou míče vepředu – je známé, že Bournemouth hraje na protiútoky a čekali na to.

“V této sezóně hrajeme lépe a to je právě to, co bolí. Nesnažili jsme se změnit výsledek.

“Říkáme o sobě, že jsme top tým a proto se nám tohle stávat nemůže. Musíme být mentálně silní. Musíme se vrátit zpátky k základům hry.”

Pravděpodobně jedinou pozitivní zprávou pro Chelsea by mohl být dobře načasovaný budíček před náročným únorovým rozpisem zápasů. Blues se postaví Manchesteru City, Manchesteru United a Tottenhamu v Premier League a ke konci měsíce si zahrají finále Carabao Cupu proti City na Wembley.

Navštivte zápas Chelsea a vyberte si ubytování přesně dle Vaší preferované lokace i ceny 😉