Ryan Giggs odpověděl na kritiku Zlatana Ibrahimoviče, který promluvil o slavném ročníku ’92 a jejich připomínkám k současnému Manchesteru United. 

Ibrahimovič, který hrál v dresu Red Devils mezi roky 2016 a 2018, odkazoval na ročník ’92 jako ‘Fergusonův začarovaný kruh’ a obvinil je z přílišné kritiky klubu v rolích televizních expertů.

David Beckham, Paul Scholes, Gary Neville, Phil Neville, Nicky Butt a Giggs byli hlavními postavami slavného období Manchesteru United a společně s Buttem – ředitelem akademie – je Giggs jediným členem, který je s klubem stále ve spojení.

Ibrahimovič naznačil, že by si měli v United najít nějakou práci místo toho, aby negativně promovali své názory na klub. Ale Giggs, který byl jedním z koučů pod bývalými trenéry Davidem Moyesem a Louisem van Gaalem, má na to jiný pohled.

“Když odehrajete za United více než 2000 zápasů tak, jako my, můžete mít vlastní názor.

“Někdy je pozitivní, někdy negativní, ale pochybuji o tom, že to má nějaký vliv na výsledky. Jsme fanoušci klubu, společně s ostatními bývalý hráči, kteří působí ať už v rádiu nebo televizi. 

“To je to, o čem je fotbal. Mít různé názory na věc. Ale zřejmě o klubu ví více než my.”

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

 

Zapněte si upozornění na naše články, ať už Vám neunikne ani jeden 🔔

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.