Rychlé zprávy 01.01.2020

0
ben chilwell leicester

Rychlé zprávy 01.01.2020

 

Inter Milan se v závodu o Pierre-Emerick Aubameyanga připojil k Barceloně, která útočníka Arsenalu, jehož budoucnost na Emirates stadionu je nejistá, pozorně sleduje. (Daily Mirror)

Lille se připravuje na nájezd ze strany Manchesteru United a Tottenhamu na záložníka Boubakaryho Soumare, který v létě přilákal zájem Wolves. (Daily Mirror)

Chelsea nabídne Crystalu Palace jednoho ze svých forwardů ve snaze zajistit si £80ti milionový přestup Wilfrieda Zahy. (The Times)

Fotbalová asociace a UEFA chtějí požádat Arsene Wengera, aby využil své pozice ve FIFA a pomohl jim ke zrušení mezních offsajdů VARu. (The Times)

Chelsea a Manchester City chtějí zabojovat o podpis levého obránce Leicesteru Bena Chilwella, za kterého budou muset zaplatit více než 60m liber. (The Independent)

Manchester United by mohl být donucen k ponechání si Nemanjy Matiče i pro druhou část sezóny a to kvůli zranění Scotta McTominaye a nejisté situace okolo Paula Pogby. (Daily Mail)

David Moyes dostane bonus 2m liber v případě, že udrží West Ham United v Premier League i pro další sezónu, přičemž dalších několik dalších bonusů jej čeká, pokud v tabulce vytáhne Kladiváře směrem nahoru. (Daily Mail)

Man City by mohli zrušit hostování Patricka Robertse v Norwichi, kde se objevil v pouhých 5 zápasech, a poslat jej namísto toho do Middlesbrough. (Daily Mail)

Norwich a Brighton oslovili útočníka Genku Mbwanu Samattu. (Daily Mail)

Manchester United obdržel nepříjemné zprávy a to ohledně záložníka Atalanty Dejana Kulusevskeho, který se již na přestupu domluvil s Juventusem. (The Sun)

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.