harvey elliott

Rychlé zprávy 01.06.2020

 

Manchester United vede závod o Kai Havertze z Bayeru Leverkusen, který má hodnotu 50 milionů liber. (The Sun)

Tento týden kluby Premier League projednají zavedení pauz na vodu. (The Sun)

Bayern Mnichov znovu riskuje rozčílení Manchesteru City a to dalším veřejnou promluvou o svém zájmu o Leroy Saného. (The Sun)

Jakýkoliv hráč, který bude mít během dalšího kola testování, které proběhne ke konci tohoto týdne, pozitivní výsledek, nejspíše bude v prvním zápase Projektu Restart chybět, jelikož minimální doba pro návrat do skupinového tréninku jsou 2 týdny. (The Daily Telegraph)

Brighton má ambiciózní plán a to získat ochrannou známku na slovo ‘Albion’ ve snaze ochránit své fanoušky proti falešnému zboží. (The Daily Telegraph)

West Ham trénuje na Londýnském stadionu, protože trenér David Moyes chce, aby si hráči zvykli na to, že budou hrát bez fanoušků. (Daily Mail)

Na další schůzi PL, konkrétně ve čtvrtek, budou kluby rozhodovat i o tom, zda bude při vysílání zápasů použit hluk davu z videohry FIFA 20. (Daily Mail)

Řadu klubů PL nyní čeká závod s časem, aby stihly zajistit, že jejich stadiony splní všechna nová nařízení o bezpečnosti schválené nejvyšší anglickou ligou. (Daily Mail)

Real Madrid se podle některých zpráv v loni v létě snažil přesvědčit Harvey Elliotta k přestupu do Madridu, fanoušek Liverpoolu se ale odmítl s obráncem, který zranil Mo Salaha, setkat. (Daily Mirror)

 

Více článků ⚽

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.