Rychlé zprávy 02.06.2020

0

Rychlé zprávy 02.06.2020

 

Přestup Timo Wernera do Liverpoolu je zase o krok blíž poté, co manažer RB Lipska přiznal prohru v boji o udržení si tohoto 24 letého hráče. (The Sun)

Fotbalové hvězdy působící v Anglii budou pravděpodobně dotázány, zda by v příští sezóně souhlasily se snížením platu. (The Sun)

Premier League řekla svým klubům, že doufají, že se na neutrálních stadionech odehrají maximálně jen 4 utkání a chtějí zajistit, aby Liverpool titul vyhrál na domácím Anfieldu. (Daily Mail)

Prodloužení hostování Odiona Ighala do konce ledna bude Manchester United stát 10,5 milionů liber. (Daily Mail)

Agent Philippe Coutinha Kia Joorabchian řekl, že se jeho klient ‘rozhodně’ zajímá o návrat do Premier League. (Daily Mail)

Chelsea podala oficiální žádost o navýšení počtu střídajících hráčů povolených na lavičce po zbytek této sezóny a to ze sedmi na 9. (Daily Mail)

Arsenal je připraven nabídnout Davidu Luizovi roční prodloužení jeho smlouvy, nicméně za horších podmínek. (Daily Mirror)

Real Madrid odmítl podepsat křídelníka Chelsea Williana, který bude v létě k dispozici zdarma. (Daily Mirror)

Liverpool se domluvil na prodloužení hostujících smluv pro Harryho Wilsona, který působí v Bournemouthu i Rhiana Brewstera, který je na výpůjče ve Swansea. (Daily Mirror)

Původně chtěl Arsenal do výměny s Man United za Alexise Sanchéze zahrnout Anthony Martiala, nakonec se ale musel Arsene Wenger spokojit s Henrikh Mkhitaryanem. (Daily Mail)

Moise Kean je dalším hráčem s angažmá na Ostrovech, který zainvestoval do ochrany svého domu a to konkrétně tak, že si za 30,000 liber koupil dva hlídací psy. (Daily Mail)

 

Více článků ⚽

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.