Spurs připravují nabídku v hodnotě £50 milionů pro záložníka Bournemouthu Davida Brookse, o kterého se zajímají další kluby, včetně Manchesteru United. (Daily Mirror)

Ole Gunnar Solskjaer odhalil, že po každém zápase na Old Traffordu chodí s legendou United Alexem Fergusonem na drink. (Daily Mirror)

Ajax bojuje o udržení Maca Overmarse, který přilákal zájem ze strany Arsenalu a kteří jej chtějí jmenovat na post technického ředitele. (Daily Mirror)

Arsenal se zajímá o záložníka PSG Adriena Rabiota, který bude v létě k dispozici zdarma poté, co mu na Parc des Princes vyprší smlouva. (Daily Mirror)

Majitel Newcastle Mike Ashley si myslí, že poté, co Benítezovi přivedl hlavního cílového hráče lednového okna, měl by v klubu podepsat alespoň tříletou smlouvu. (Daily Mirror)

Pep Guardiola na léto vyhlíží odchovalé hráče Man City Aarona Wan-Bissaku a Bena Chilwella. (The Sun)

West Ham přišel o Maxi Gomeze i Michyho Batshuayiho, jelikož ani jednomu nebyli připraveni přislíbit £80,000 týdně. (Express)

Pablo Zabaleta volá po konzistentních výkonech svého týmu a varuje před tím, že to může Hammers stát evropské místo. (Daily Mirror)

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

 

Zapněte si upozornění na naše články, ať už Vám neunikne ani jeden 🔔

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.