Rychlé zprávy 03.12.2020

0
Doba čtení: < 1 minuta

Rychlé zprávy 03.12.2020

 

Tottenham může podle některých zpráv podepsat slovenského stopera Milana Škriniara za 45 milionů liber. (The Sun)

Jürgen Klopp odhalil, že chtěl podepsat Dioga Jotu už před třemi lety poté, co si s Wolves zahrál svůj debut. (The Sun)

Arsene Wenger měl odmítnou lukrativní nabídku ze strany srbské reprezentace. (The Sun)

Od roku 2022 by mohl být k dispozici nový přístroj, který bude moci ze slin diagnostikovat otřes mozku hráčů. (Daily Mail)

Naděje Liverpoolu na podpis Perr Schuurse jsou u konce, jelikož obránce Ajaxu odhalil, že je připraven nabídku přestupu na Anfield odmítnout. (Daily Mail)

Zinedine Zidane a šatna Realu Madrid jsou rozděleni, jelikož franouzský boss čelí ‘totálnímu zhroucení’ a vztahy s hráči jsou značně narušeny. (Daily Mail)

Newcastle United se snažil zastavit šíření Covidu v týmu už v posledních dvou týdnech. Představitelé a zaměstnanci klubu se domnívají, že by se mělo v této sezóně testovat ještě o něco častěji. (Daily Mail)

Aston Villa si své hvězdy Jacka Grealishe cení na částku 100 milionů liber, nicméně tato cena neustále stoupá. (The Daily Telegraph)

Chelsea plánuje přestup Davida Alaby, kterému v Bayernu Mnichov brzy vyprší smlouva. Tato posila by mohla sloužit jako alternativa k Declan Riceovi, o kterého se zajímá především trenér Modrých Frank Lampard. (Star)

Pokud by dostal John Terry trenérský post v Derby County, rád by do svého manažerského týmu přivedl legendu Chelsea Ashley Colea. (Daily Mirror)

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..