Rychlé zprávy 04.04.2020

0

Rychlé zprávy 04.04.2020

 

Některé zprávy uvádějí, že Chelsea jedná o letním přestupu s Philippe Coutinhem. (The Sun)

Danny Rose tajně daroval 19,000 liber nemocnici, ve které se během svého času v Tottenhamu léčil. (The Sun)

Premier League na sobotu naplánovala video hovor s kapitány všech 20 týmů, které se pokusí přesvědčit k tomu, aby společně souhlasili s 30% snížením platů všech hráčů v divizi. (The Daily Telegraph)

Mnoho klubů Skotské ligy zvažuje možnost korunovace Celticu ligovými mistry, dát Aberdeenu místo v Evropské lize a příští sezónu pokračovat bez rozšíření. (The Daily Telegraph)

Kluby EFL chtějí, aby PFA svým hráčům naservírovala dohodu, ve které se budou muset vzdát 50% své mzdy. (The Daily Telegraph)

Cílový hráč Arsenalu Jonathan David se rozpovídal o svém přestupu do Premier League, který by mohl přijít už v blízké budoucnost. (Daily Mail)

Marcos Llorente odhalil, že svého psa pojmenoval ‘Anfield’ a to měsíc poté, co Atlético Madrid zajistilo vypadnutí evropských šampionů z Ligy mistrů. (Daily Mail)

Mladík Angel Gomes naznačil, že odmítne nabídku ze strany Chelsea a podepíše novou smlouvu v Manchesteru United. (Daily Mirror)

Arsenal monitoruje 19 letého Cesara Gelaberta z Realu Madrid, uvádějí zprávy ve Španělsku. (Daily Mirror)

Podle prezidenta Italské Fotbalové Federace Gabriele Graviny by nyní Juventus nepřijal ligový titul v případě, že bude tato sezóna úplně zrušena a to kvůli koronavirové pandemii. (Daily Mirror)

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.