Rychlé zprávy 04.08.2020

0
Jack Grealish
Doba čtení: < 1 minuta

Rychlé zprávy 04.08.2020

 

Chelsea nejspíše o Williana přeci jen přijde, největším favoritem na zisk jeho podpisu je Arsenal. (The Daily Telegraph)

Tottenham čelí konkurenci v závodu o Zeki Celika ze strany Evertonu. (The Times)

Trenér Blues Frank Lampard se chystá velkou přestavbu prnvího týmu a je připraven se rozloučit až s 10 hráči. (Daily Mail)

Manchester United chce počkat s podpisem Jacka Grealishe až na konec přestupového okna, nyní se soustředí pouze na Jadona Sancha. (Daily Mail)

Manchester City by měl již dnes dokončit svůj první letní podpis, kterým se stane Ferrán Torres z Valencie. (Daily Mail)

Premier League dala zelenou týmům, které jsou stále v evropských soutěžích, k potenciálnímu opožděnému startu nové sezóny o dva týdny. (Daily Mail)

Bayern Mnichov potěšil všechny fanoušky Chelsea, jelikož prohlásil, že v létě nabídku pro cílového hráče Blues Kai Havertze neplánují. (The Sun)

Borussia Dortmund vede závod o 15-ti letého talenta Manchesteru City Jamie Bynoe-Gittense. (The Sun)

Aby se Chelsea podařilo přesvědčit Leicester a Bena Chilwella k přestupu na Stamford Bridge, budou z něho muset udělat nejdražšího obránce světa. (The Sun)

Solidní výkony Emiliano Martineze v posledních měsících mu nejspíše vynesou novou smlouvu, kterou pro něj Arsenal připravuje. (Daily Mirror)

FA oznámila, že finanční odměna z každého odehraného kola FA Cupu byla snížena na polovinu, přičemž zbytek z této částky se v důsledku koronavirové pandemie použije na další sezónu. (Daily Mirror)

 

🏠 Domů

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..