Callum Hudson-Odoi nemá v plánu zůstat v Chelsea a s Bayernem Mnichov se již domluvil na osobních podmínkách. Bavorský klub jej vidí jako dlouhodobého náhradníka Arjena Robbena. (The Sun)

Obránce Man City Kyle Walker hrál s břišním zraněním ještě předtím, než jej Pep Guardiola v posledních zápasech usadil na lavičku. (The Sun)

Ole Gunnar Solskjaer znovu zavedl pravidelné kvízové večery Sira Alexe Fergusona při výletech na venkovní zápasy a snaží se tak obnovit týmového ducha. (The Sun)

Manchester United hrozí, že přijdou o Andrease Perreiru, který stále odmítá podepsat novou smlouvu a spekuluje se o zájmu ze strany Valencie. (The Sun)

Obránce West Hamu Reece Oxford odmítne permanentní přestup do Borussii Monchengladbach, aby se mohl v létě připojit k Arsenalu. (Daily Mirror)

James McCarthy by si dneska mohl zahrát v zápase Evertonu proti Lincoln Town, čímž by se od ledna 2018 poprvé objevil v soutěžním utkání od doby, kdy si zlomil nohu. (Daily Mirror)

Chelsea věří, že Bayern Mnichov má ‘limitována pravidla přestupu’, což jim znemožní získat Callum Hudsona-Odoiho. (Daily Mail)

Útočník Southamptonu Manolo Gabbiadini zvažuje hostování v Sampdorii s možností permanentního přestupu za £9m. (Daily Mail)

Cardiff City podali nabídku £10 milionů pro záložníka Nice Adriena Tamezeho. (Daily Mail)

Manchesteru City unikl podpis 19ti letého středního obránce Toulouse Jeana-Clai Todiba, který má dát přednost Barceloně. (The Independent)

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.