Doba čtení: < 1 minuta

Rychlé zprávy 05.01.2021

 

Uruguayští spoluhráči Edinsona Cavaniho se bouří proti rozhodnutí anglické FA o udělení zákazu útočníkovi Man United za užití slova ‘negrito’, které bylo označeno za rasistické. (Daily Mail)

Kevin De Bruyne se chystá odmítnout novou smlouvu v Man City, který mu podle některých informací nabídl jen 280,000 liber týdně, on si přitom představoval daleko vyšší částku. (Daily Mail)

Arsenal je ochoten nabídnout za služby Emi Buendíi z Norwiche City dohodu v podobě hotovosti + hráče. V takovém případě by se jednalo o Reisse Nelsona nebo Joe Willocka. (Daily Mail)

Phil Thompson odhalil, že John Terry v roce 2003 málem podepsal smlouvu s Liverpoolem. (Daily Mail)

Everton zahájil jednání o prodloužení smlouvy Lucase Digneho, okolo kterého začal nedávno kroužit Manchester City. (Daily Mail)

William Saliba podstoupil zdravotní testy ve francouzském Nice a mělo by se jednat o hostující smlouvu bez jakéhokoliv poplatku. (Daily Mail)

Real Madrid stojí na pole position v závodu o podpis Davida Alaby, což jsou nepříjemnosti především pro zájemce ze Stamford Bridge. (Daily Mirror)

Arsenal je připraven zkrátit hostování Lucase Torreiry v Atléticu Madrid a poslat ho místo toho jinam. (Daily Mirror)

Bývalý hráč Man United Darren Fletcher zahájí spolupráci po boku hlavního kouče Red Devils Ole Gunnar Solskjaera. (Daily Mirror)

Man United nemají v plánu ustoupit ze svého rozhodnutí v lednu přivést Amada Dialla na Old Trafford a nic se na tom nezmění ani po úsilí Atalanty si jej ponechat až do konce sezóny. (Daily Mirror)

Inter Milan je největším favoritem na zisk podpisu Divocka Origiho z Liverpoolu. (Daily Mirror)

 

Více článků ⚽

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..