Marcus Rashford jedná s Manchesterem United o nové lukrativní smlouvě, která zdvojnásobí jeho mzdu na £150.000 týdně. (The Daily Telegraph)

Vztah Jamie Vardyho s Claude Puelem by nemohl být horší poté, co kamery zachytily útočníka, který svému trenérovi právě nadával. (Daily Mirror)

Bayern Mnichov varoval Chelsea, že budou o podpis Callum Hudsona-Odoiho bojovat. (Daily Mirror)

Hvězda Tottenhamu Harry Kane plánuje příští týden pozvednout rehabilitaci ve snaze vrátit se co nejdříve zpátky. (The Sun)

Andre Schurrle varoval Fulham, že klub opustí v případě, že budou vyřazeni z Premier League. (The Sun)

Tottenham by měl oznámit, že příští severolondýnské derby, které je naplánováno na březen, se odehraje na Wembley, jelikož stále existují obavy, že jejich nový stadion nebude otevřen včas. (The Times)

Wilfried Zaha si vyžádal osobní slyšení u Fotbalové asociace ve snaze vyhnout se obvinění za nevhodné chování, přesněji řečeno sarkastické tleskání rozhodčímu. (The Times)

Trenér Arsenalu Unai Emery bude mít v létě k dispozici pouhých £45 milionů na nové posily. (Daily Mail)

Poznámky v programu Manuela Pellegriniho včera v noci přivítaly na Londýnském stadioně Arsenal, namísto Liverpoolu. (Daily Mail)

Bratr Paula Pogby Mathias zase a znovu promluvil a řekl, že záložník Red Devils byl připraven za vedení Josého Mourinha odejít z klubu. (Star)

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.