Rychlé zprávy 05.04.2020

 

Pokud si Manchester United nezajistí kvalifikaci do Ligy mistrů, Jadon Sancho jejich nabídku o přestupu odmítne. (The Sun)

Bournemouth by se v létě mohli rozloučit s jmény jako Callum Wilson, Joshua King a David Brooks. (The Sun)

Arsenal zůstává jednou z nejpravděpodobnějších destinací Jesse Lingarda v případě, že Old Trafford v létě opustí. (Daily Mail)

Obránce Man Utd Timothy Fosu-Mensah stále neví, zda Ole Gunnar Solskjaer chce aktivovat roční prodloužení jeho smlouvy nebo ne. (Daily Mirror)

Jammie Carragher zkritizoval Liverpool poté, co klub dočasně propustil své zaměstnance, i když k tomu podle něj nemá se svým obratem žádný důvod. (Daily Mirror)

Trenér národního týmu Anglie Gareth Southgate souhlasil s 30% snížením svého platu, konkrétně to dělá 1 milion liber. (Daily Mirror)

Chris Turner vyzval Ole Gunnar Solskjaera, aby víru v Davidu De Geovi neztrácel a to i přes dobrého brankáře, kterého má v Deanu Hendersonovi. (Daily Mirror)

Rudí ďáblové pozastavili hledání nového levého beka, jelikož trenér Solskjaer chce udělat 19ti letého Brandona Williamse první volbou týmu. (Daily Mail)

Jednání o plošném snížení mzdy s kapitány a trenéry všech 20 klubů Premier League skončilo bez společné dohody. (Daily Mail)

Manchester United by se odchodu Paula Pogby nebránil v případě, že by výměnou za něj získali obránce Juventusu Matthijse De Ligta. (Daily Mail)

Burnley varuje, že pokud se fotbal do srpna neobnoví, hrozí jim krach. (The Sun)

 

↩️ Zpět na hlavní stránku

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.