Alex Pritchard z Huddersfieldu se stal cílovým hráčem Wolves, kteří se £15milionového hráče pokusí získat v lednovém přestupovém oknu. (The Sun)

West Ham zvažuje, že v létě osloví pravého beka Manchesteru United Antonia Valenciu. (The Sun)

Fanoušci Newcastle odložili plánovaný sobotní protest, aby nepokazily možný prodej klubu. (The Sun)

Manchester United nejspíše Alexe Sandra nezíská, protože se zdá, že se domluvil na nových podmínkách s Juventusem. (Daily Mirror)

Arsenal se obává, že Rob Holding utrpěl zranění, které mu ukončilo sezónu a pravděpodobně se jedná o poranění křížového vazu. (Daily Mail)

Přestup Jean Michaela Seriho do Anglie je pod lupou poté, co byl Fulham obviněn z toho, že porušili pravidla Fotbalové asociace. (Daily Mail)

Manchester City si počká jak nejdéle to půjde předtím, než oznámí, zda si Sergio Aguero ve víkendovém zápase proti Chelsea zahraje. (Daily Mail)

Záložník Manchesteru United Jesse Lingard přiznal, že jeho snaha na Mistrovství světa ovlinila brzkou sezónu. (The Daily Telegraph)

Chelsea je přesvědčena, že dokáží přesvědčit Rubena Loftuse-Cheeka, že jeho budoucnost leží na Stamfordu Bridge. (The Guardian)

Manchester United zase věří, že Ander Herrera podepíše prodloužení svého kontraktu už během příštích pár týdnů. (The Times)

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

 

Zapněte si upozornění na naše články, ať už Vám neunikne ani jeden 🔔

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.