Doba čtení: < 1 minuta

Arsenal by chtěl do klubu přivést Anthony Martiala a za francouzského útočníka jsou připraveni zaplatit 50 milionů liber. (The Sun on Sunday)

Manažer Gunners Arsene Wenger také monitoruje mladé křídlo Evertonu a vysoce hodnoceného hráče národního týmu Anglie do 21 let Ademolu Lookmana. (The Sun on Sunday)

Některé zprávy uvedly, že Zlatan Ibrahimovič by se mohl vrátit do zápasu United proti Arsenalu, který se odehraje 2. prosince. (Sunday Express)

Sergio Ramos podepsal novou smlouvu v Real Madridu, která jeho působení prodlužuje do roku 2021. (Sunday Express)

Manchester City zvažuje £20ti milionovou nabídku pro Alexise Sancheze, zatímco AC Milan pozorně monitoruje situaci u Sergia Aguery. (The Mail on Sunday)

Jack Wilshere uvedl, že je v té nejlepší formě, do které se během jeho Arsenalské kariéry dostal. (Sunday Mirror)

Liverpool zažil ve svém zdravotníckém oddělení další šok a to když byl odvolán vedoucí fyzioterapie Andy Renshaw. (The Sunday Telegraph)

Manchester United zvažuje přijmout nového speciálního trenéra, který by pomohl Paulu Pogbovi po jeho problémech s hamstringem. (Daily Star Sunday)

Manažer Arsenalu odmítl jakoukoli možnost účast Barcelony v Premier League v případě, že si Katalánsko zajistií nezávislost. (Sunday Express)

 

Z důvodu platnosti zákona č. 186/2016 Sb., Zákona o hazardních hrách, nemohou Čeští čtenáři vsázet.

 

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..