Real Madrid v létě plánuje velkou přestavbu týmu a chtějí jednoho z dvojice Christian Eriksen nebo Eden Hazard. (The Independent)

Bývalý záložník Arsenalu Edu by se mohl stát novým klubovým ředitelem fotbalu – v současné době okupuje pozici technického ředitele brazilské reprezentace. (The Independent)

Tottenham by měl během následujících 24 hodin oznámit datum otevření svého nového stadionu. (Daily Mail)

Paul Dummett se připojil ke svému spoluhráči z Newcastle Jonju Shelveymu v Barceloně ve snaze najít řešení pro své dlouhodobé problémy s hamstringem. (Daily Mail)

Denis Suarez chce svou budoucnost v Arsenalu vyřešit ještě tento měsíc a přestupu do Arsenalu je nakloněn. (Daily Mirror)

Crystal Palace chce získat Tammyho Abrahama a připojí se tak k závodu o jeho podpis poté, co útočník Chelsea odmítl hostování ve Wolves. (Daily Mirror)

Rafael Camacho by měl opustit Liverpool a připojit se na 18ti měsíční hostování ke Sportingu Lisabon. (Daily Mirror)

Everton monitoruje záložníka Porta Yacine Brahimiho, kterému na konci sezóny vyprší kontrakt a mohl by být k dispozici za velmi nízkou cenu. (Daily Mirror)

Liverpool stále čeká na zprávy o rozsahu zranění Dejana Lovrena, který má problém s hamstringem a nejspíše budou muset do sobotního utkání použít Fabinha na místě středního obránce. (The Times)

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

 

Zapněte si upozornění na naše články, ať už Vám neunikne ani jeden 🔔

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.