Doba čtení: < 1 minuta

Marcus Rashford je stále více zklamaný z nedostatečných startů pro Manchester United. (Daily Mirror)

Tottenham očekává, že se po přestěhování na nový stadion White Hart Lane dostane do evropské nejlepší finanční 10 klubů. (Daily Mirror)

Andy Carroll je zpátky a pomůže tak West Hamu ve zbývajících 6 zápasech sezóny. (Daily Mirror)

Očekává se, že po této sezóně přijde West Brom o velký počet hráčů, včetně Salomona Rondona, a to kvůli nízkým výkupním klauzulím v případě sestupu. (Daily Mirror)

Pep Guardiola přislíbil, že fanoušky Liverpoolu nečeká žádná odplata za jejich uvítání při středečním 1. kole Ligy Mistrů. (The Sun)

Watford porazil Arsenal i Tottenham v závodu o podpis vysoce hodnoceného mladého hráče Bena Wilmota ze Stevenage. (The Sun)

Chelsea neplánuje ukončit kontrakt Antonia Conteho před koncem sezóny a to i přesto, že se jim pravděpodobně nepodaří umístění v top 4 a jediné, o co v současné době hrají, je FA Cup. (The Times)

Adidas je v pokročilém stádiu jednání s Arsenalem ohledně lukrativní smlouvy v hodnotě více než £40 milionů za sezónu. (Daily Mail)

Javier Hernandez se sešel z manažerem West Hamu Davidem Moyesem a řekl mu, že se mu nelíbí pozice dobrého náhradníka. (Daily Mail)

Pep Guardiola si zavařil a to když si jen před pár dny stěžoval na rozhodčího a právě ten byl nasazen pro 2. kolo Ligy Mistrů proti Liverpoolu. (The Sun)

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..