Doba čtení: < 1 minuta

Rychlé zprávy 10.05.2021

 

Ajax chce zasáhnout do závodu o Ghanského křídelníka Kamaldeena Sulemana, o kterého se mimo jiné zajímá i Manchester United. (Daily Mail)

Zinedine Zidane řiznal, že si není jistý tím, zda je tím správným mužem pro to, aby vedl Real Madrid nadále kupředu. (Daily Mail)

Manchester United přistoupil na nová, přísnější opatření a to s ohledem na výhružky fanoušků klubu, kteří slibují další protesty. (Daily Mail)

Harry Kane je připraven požádat předsedu Tottenhamu Daniela Levyho o to, aby v létě zvážil nabídky zájemců o jeho podpis. (The Sun)

Man United nabídne Edinsonu Cavanimu 2,5m liber zvýšení platu ve snaze uvázat jej na Old Traffordu i pro další sezónu. (The Sun)

Podobně je na tom i Bruno Fernandes, který však dostane nabídku nové smlouvy rovnou s dvojnásobkem jeho současného platu. (The Sun)

Tottenham vzkázal Josému Mourinhovi, aby zapomněl na to, že do AS Římu přivede Erica Diera a Pierre-Emile Hojbjerga. (The Sun)

Velká 6 Premier League obdrží nabídku ze strany UEFA, která jim chce věnovat velkou část z celkové výše 6 miliard liber v rámci masivního nového financování, za kterým stojí londýnský Centricus Asset Management. (The Sun)

Arsenal se obává ještě většího rozhořčení fanoušků v případě, že se jim nepodaří zajistit si talentovaného Kida Taylor-Harta, který se stále zdráhá podepsat v klubu novou smlouvu. (The Sun)

Christian Eriksen, bývalý hráč Spurs, odhalil, že touží zůstat v Interu Milán i přesto, že ještě pár měsíců zpátky žádal o odchod. (The Sun)

Hvězda Borussie Dortmund Jadon Sancho si není jistý svou budoucnstí v bundesligovém klubu a o zájmu ze strany anglických celků se před letním přestupovým oknem začíná opět hojně spekulovat. (Daily Mirror)

Everton zvažuje přestup záložníka Fulhamu André-Franka Zamba Anguissy. (Daily Mirror)

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..