nicolas pepé

Rychlé zprávy 11.11.2020

 

Jude Bellingham by si mohl na Wembley odehrát svůj debut v národním týmu Anglie. (Daily Mirror)

Andy Cole se domnívá, že trenér Manchesteru United Ole Gunnar Solskjaer by neměl být propuštěn navzdory slabé formě týmu. (Express)

Trenér Nizozemska Frank De Boer říká, že jej vedlejší role Donnyho van de Beeka v Manchesteru United nijak neznepokojuje. (Daily Mail)

Křídelník Arsenalu Nicolas Pépé si rýpnul do svého trenéra Mikela Artety s tím, že není schopen předvádět svůj nejlepší fotbal kvůli nedostatku minut na hřišti. (Daily Mail)

Man United řekl Masonu Greenwoodovi, že pokud si chce zajistit novou vylepšenou smlouvu v klubu, bude muset změnit své chování a celkový přístup. (Star)

Manchester United se podle některých médií znovu zajímá o podpis Jacka Grealishe z Aston Villy, po kterém by rádi sáhli příští léto. (Star)

Brazilský talent Tete by mohl posílit jedny z gigantů Premier League – Liverpool nebo United. (Star)

Útočník Chelsea Olivier Giroud si v této sezóně zahrál pouhých 33 minut a své další působení na Stamford Bridge dost zvažuje. (Star)

Policie v Portugalsku vtrhla do kanceláří Benficy, Sportingu Lisabon a Santa Clary, kteří jsou podezřelí z korupce a praní špinavých peněz. Vyšetřování je spojováno s přestupy hráčů. (The Guardian)

Nižší anglické divize jsou konečně ochotny přijmout finannčí pomoc Premier League ve výši 50m liber. Tato zpráva přišla poté, co nejvyšší anglická liga potvrdila, že se tato pomoc bude týkat i Championship. (The Sun)

Ředitel Premier League Richard Masters nahněval Velkou 6, jelikož nesvolal další hlasování o návratu 5 střídání. (The Sun)

Arsenal se zajímá o mladého Brazilce Brennera, čelí ale konkurenci ze strany dalších pěti klubů. (The Sun)

 

Více článků ⚽

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..