Theirry Henry by mohl nabídnout Michy Batshuayimu, pro kterého skončilo hostování ve Valencii předčasně, odchod z Chelsea. (The Sun)

Lednovou prioritou číslo 1 pro Chelsea je získat 6ti měsíční hostování pro Gonzala Higuaina. (The Sun)

Watford kontaktoval Lyon ohledně možnosti podpisu křídla Maxwele Corneta, který by mohl stát okolo £20 milionů. (The Sun)

Thierry Henry se před pár týdny pokusil přesvědčit Laurenta Koscielneho k přestupu do Monaka, nicméně obránce se rozhodl setrvat v Arsenalu. (The Sun)

Liverpool řekl Divocku Origimu, že chtějí, aby s nimi zůstal alespoň do konce této sezóny. O 23 letého hráče se zajímá Fulham, Wolves i West Ham. (Daily Mail)

Leicester odmítl nabídku ze strany Huderrsfield Townu pro útočníka Shinji Okazakiho, jehož kontrakt na King Power stadioně vyprší už letos v létě. (Daily Mail)

Manchester United a Arsenal chtějí získat Yacine Brahimiho, který pravděpodobně v létě odejde z Porta a bude tak k dispozici zdarma. (Daily Mirror)

Gareth Bale se pokusil přesvědčit svého krajana z Walesu Aarona Ramseyho, aby přestoupil do Realu Madrid předtím, než záložník kývl na nabídce Juventusu. (Daily Mirror)

Chelsea mohla brzy dokončit svůj první lednový podpis poté, co se v principu dohodli na přestupech Leandra Padrese a Nicoly Barelly, ale rozhodli se pro dočasné pozastavení obou dohod. (The Daily Telegraph)

V minulé sezóně investoval Roman Abramovich do Chelsea dalších £69,1m, což znamená, že velikost klubového dluhu vzhledem k ruskému podnikateli vzrostl na částku okolo £1,13 miliardy. (The Times)

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

 

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.