Rychlé zprávy 13.10.2020

0

Rychlé zprávy 13.10.2020

 

Premier League se svým klubům chystá říct, že má vážné pochyby o tom, že zisky budou tak vysoké jako prezentuje Project Big Picture (PBP). (The Daily Telegraph)

Kluby Premier League mimo Velkou 6 se obávají, že na tom budou pod navrhovanými změnami PBP hůř, než jsou nyní. (The Daily Telegraph)

Pozice předsedy EFL Ricka Parryho je v nebezpečí, jelikož se objevují obavy o tom, že tajně jednal o Projektu Big Picture. (Daily Mail)

Tottenham se obává, že zranění stehna Harryho Kanea se zhorší, pokud se Gareth Southgate nerozhodne jinak a povolá jej do zápasu s Dánskem. (Daily Mail)

Přestup Saida Benrahmy do West Hamu by mohl ztroskotat, jelikož Kladiváři se nyní plně soustředí na cílového hráče číslo 1, kterým je Joshua King z Bournemouthu. (Daily Mirror)

Liverpool byl potěšen zprávami o tom, že Sadio Mané i Thiago si budou moci zahrát v blížícím se Merseyside derby s Evertonem. (Daily Mirror)

Arsene Wenger volá po zrušení Ligy národů. Místo toho by raději pořádal Mistrovství světa a Euro častěji. (Daily Mirror)

Co na Wengerův návrh říkáte Vy?

Arsenal na konci září vyplatil Mesut Ozilovi věrnostní bonus ve výši 8m liber i přesto, že nehraje. (Daily Mirror)

Manchester Cıty se chystá v zimním přestupovém okně sáhnout po Nicolasi Tagliaficovi. (The Sun)

Arsenal se rozhodl ponechat si Williama Salibu v klubu i přes zájem ze strany Fulhamu o jeho hostování. (The Sun)

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..