Rychlé zprávy 14.02.2020

 

Chelsea vstoupila do závodu o podpis Jude Bellinghama z Birminghamu, o kterého se zajímá i Manchester United. (The Sun)

Arsenal je připraven začít s Matteo Guendouzim vyjednávat o nové smlouvě. (The Sun)

Manchester United z obav z koronaviru vyměnil během svého tréninkového kempu v Marbelle hotel poté, co vyšlo najevo, že čínský tým Rafy Beníteze jejich původní hotel opustil jen týden před příjezdem Rudých ďáblů. (Daily Mail)

Liverpool kontaktoval Borussii Dortmund s vidinou letního podpisu Jadona Sancha. (Daily Mail)

Kluby Premier League zpozorněly poté, co se dozvěděly, že Bayern Mnichov je připraven prodat francouzského záložníka Corentina Tolissa. (Daily Mail)

Dvojice rozhodčích Premier League Andy Madley a David Coote neprošla fitness testem a nestali se z nich tak členové mezinárodního seznamu FIFA. (Daily Mail)

Paul Pogba si chce zahrát v březnových přátelských zápasech Francie a pojistit si tak místo před letním Eurem 2020. (The Daily Telegraph)

Dohoda o přestupu Romela Lukaka do Interu Milán neobsahuje žádnou klauzuli, která by usnadnila návrat Belgičana na Old Trafford. (The Daily Telegraph)

Manchester City se dostal do konfliktu s hlavním finančním vyšetřovatelem UEFA, po kterém požadovali náhradu škody od evropského fotbalového orgánu poté, co doporučil sezónní zákaz fotbalu v Lize mistrů. (The Times)

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

 

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.