Reprezentační přestávka
Doba čtení: < 1 minuta

Rychlé zprávy 14.05.2021

 

O Jesseho Lingarda se nově zajímá i Borussia Dortmund, média tak spekulují, že by se mohl stát součástí dohody, která by přivedla Jadona Sancha do Manchesteru United. (The Sun)

Thomas Tuchel v létě dostane k dispozici dalších 150m liber. (The Sun)

Southampton se připojil k závodu o útočníka Celticu Odsonne Edouarda. (The Sun)

Brighton a Rangers projevili zájem o hvězdu Readingu Joshe Laurenta. (The Sun)

Zinedine Zidane na konci této sezóny téměř jistě Real Madrid opustí a to bez ohledu na to, zda vyhrají ligu či nikoli. (Daily Mail)

Právní bitva mezi Evropskou Superligou, UEFA a FIFA byla postoupena Evropskému soudnímu dvoru, čímž tak donutila UEFA-u, aby upustila od svých současných kroků k potrestání Realu Madrid, Barcelony a Juventusu, říkají odborníci. (Daily Mail)

Mladík Manchesteru United Arnau Puigmal se nejspíše vrací zpátky do Španělska, kde by mohl reprezentovat barvy UD Almería. (Daily Mail)

EFL odhalili, že nedávný bojkot sociálních médií v anglickém fotbalu v reakci na rasismus a zneužívání online dosáhl neuvěřitelných 1,7 miliardy lidí. (Daily Mail)

Jack Grealish je jedním z cílových hráčů Manchesteru City, jejich prioritou je ale stále příchod top útočníka. (The Daiyl Telegraph)

Marcelo Bielsa se blíží k podpisu nové smlouvy s Leeds United. (The Daily Telegraph)

Richard Arnold, současný výkonný ředitel skupiny Manchester United, sedí v čele seznamu třech interních kandidátů, kteří by mohli nahradit Eda Woodwarda jako nejmocnějšího manažera klubu. (The Guardian)

Roy Hodgson by měl opustit Crystal Palace na konci této sezóny poté, co manažer ani klub nepodnikli žádné kroky k prodloužení smlouvy. Více najdete tady. (The Times)

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..