Rychlé zprávy 14.07.2020

0

Rychlé zprávy 14.07.2020

 

V posledním testovacím kole na Covid-19 se vrátil jen jeden pozitivní výsledek.

Manchester City se nyní vrhne rovnýma nohama do rekonstrukce jejich týmu a první posilou by mohl být obránce Kalidou Koulibaly. (The Daily Telegraph)

José Mourinho si promluví se Sergem Aurierem, kterého nechá rozhodnout, zda si proti Newcastle bude chtít zahrát či ne. (The Daily Telegraph)

Manchester City měl k odvolání proti evropskému zákazu k dispozici tak silný tým právníků jako ten na hřišti. (Daily Mail)

Kluby Premier League řekli svým fanouškům, že očekávají, že jim vláda povolí vrátit se zpátky na stadiony už během příští sezóny. (Daily Mail)

Jacku Grealishovi trestu ze strany FA za simulování unikl, tudíž jej bude mít Aston Villa k dispozici pro zbývající krušné zápasy v boji o jejich záchranu v Premier League. (Daily Mail)

Záložník Chelsea N’Golo Kanté by se mohl ze zranění hamstringu vrátit pro víkendové semifinále FA Cupu s Manchesterem United. (The Times)

Chelsea udělala z Jana Oblaka cílového hráče pro nadcházející přestupové okno číslo 1. (Daily Mirror)

Bayern Mnichov podle některých zpráv intenzivně monitoruje Tanguy Ndombélého z Tottenhamu, pro kterého chtějí v létě podat nabídku. (Daily Mirror)

Everton plánuje nabídku pro mladého talenta Rangers Cole McKinnona. (The Scottish Sun)

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.