Doba čtení: < 1 minuta
The Sun:

Manchester City připravuje překvapivou nabídku ve výši 44 milionů eur na záložníka Tottenhamu Harryho Winkse, jehož je José Mourinho ochotný prodat.

Rudí ďáblové stále požadují dvaadvacet milionů eur za Chrise Smallinga, kterého se AS Řím po ročním hostování snaží odkoupit na trvalo.

West Ham je nucen odložit nedělní přátelský přípravný zápas, neboť se v jeho jádře objevil pozitivní test na koronavirus. Má ho mít jeden z členů ‘zákulisního’ personálu.

Daily Express:

Chelsea bude muset s nákupem Bena Chilwella přidat plyn, hráče v hodnotě až 90 milionů eur chce totiž zřejmě aktuálně koupit i Manchester United.

Paris Saint-Germain se ukázala jako překvapivý uchazeč o podpis nigerijského útočníka hostujícího na Old Trafford Odiona Ighala.

Daily Mirror:

Liverpool již údajně začal vyjednávat a udělal i první oficiální kontakt s Bayernem Mnichov ve věci přestupu Španěla Thiaga Alcantary na Anfield.

Pokud by Manchester United nedokázal toto léto přivést do svého týmu hlavní letní cíl Jadona Sancha, o jehož přestupu vyjednává s Borusii Dortmund dlouhé týdny, mohl by v příštím okně čelit dvěma dalším soupeřům. Po vyrovnání se s dopady, především finančními, koronavirové pandemie, mají o talentovaného záložníka mít zájem i Real Madrid a Barcelona.

Mike Ashley nejspíš bude vlastníkem Newcastlu i na začátku nové sezony, stále však platí, že by klub rád prodal.

Daily Mail:

Willian by měl po volném přesunu z Chelsea do Arsenalu pobírat ohromující plat v přepočtu až šest a půl milionů korun.

Mnohokrát omílané převzetí Newcastlu mělo ztroskotat na tom, že Saúdská Arábie si nebyla jistá, zda-li po převzetí bude mít nad klubem kontrolu.

Budoucnost brankáře Manchesteru United Deana Hendersona se zřejmě nevyřeší dřív než za měsíc, kdy odstartuje nová sezona Premier League.

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..