Rychlé zprávy 15.05.2020

0
adrien rabiot tottenham
Doba čtení: < 1 minuta

Rychlé zprávy 15.05.2020

 

Scout Manchesteru United Piotr Sadowski věří, že hráči z klubů východní Evropy budou nyní daleko více v hledáčku bohatých klubů a to kvůli jejich levnější tržní hodnotě. (Daily Mail)

Paul Pogba spolu s některými svými dalšími spoluhráči z United zintenzivnili svůj režim a to tak, že chodí trénovat do místního kriketového klubu v Cheshire. (Daily Mail)

Chelsea by mohl uniknout jeden z jejích hlavních cílových hráčů Dries Mertens, který chce zůstat v italské Serii A. (Daily Mail)

Wolves připravují nabídku pro záložníka Sportingu Lisabon Joao Palhinha. (Daily Mirror)

Útočník Chelsea Tammy Abraham přiznal, že chce zoufale současnou sezónu dokončit. (Daily Mirror)

Newcastle zvažuje nabídku 26 milionů liber pro Adriena Rabiota z Juventusu. (Express)

Majitelé klubů Championship budou muset finančně pokrýt veškeré testování svých hráčů na koronavirus. (The Daily Telegraph)

Kluby Premier League varují své hráče, že pokud bude sezóna zrušena, čelí permanentnímu snížené platu, někteří přijdou o smlouvy úplně. (Daily Mail)

Vláda potvrdila, že Premier League se může vrátit na začátku června, ale pouze v případě, že bude zajištěna bezpečnost hráčů, trenérů a dalšího personálu. (Daily Mail)

Troy Deeney se veřejně postavil proti plánům Projektu Restart se slovy: ‘Pokud není pro fanoušky bezpečné být zavřeni uvnitř stadionu, jak je to bezpečné pro hráče?’. (Daily Mirror)

 

Více článků ⚽

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..