Rychlé zprávy 16.01.2020

 

David Moyes chystá hostující nabídku pro záložníka Chelsea Rosse Barkleyho. (Daily Mirror)

Liverpool odmítne nabídky pro všechny hráče prvního týmu Reds, jelikož Jurgen Klopp se chce plně soustředit na zisk trofejí. (Daily Mirror)

Manchester United označil záložník Atlética Madrid Marcose Llorenteho za jednoho z cílových hráčů pro toto přestupové okno. Rudí ďáblové by jej rádi přivedli na hostování. (Daily Mirror)

Real Madrid se s Ajaxem domluvil na £47 milionovém přestupu Donny van de Beeka, který byl na seznamu Manchesteru United. (Daily Mirror)

Trenér PSG Thomas Tuchel uvedl, že by si rád Edinsona Cavaniho v klubu ponechal a to i přes zájem o tohoto Uruguajce ze stran několika klubů, mimo jiné i Arsenalu a United. (Daily Mirror)

UEFA přizpůsobila formaci ‘nejlepšího týmu’ podle fanoušků, aby se postarali o to, že se v něm objeví Cristiano Ronaldo. (Daily Mail)

Podle některých zpráv čelí Tottenham velké konkurenci v závodu o podpis Krzysztofa Piateka, o kterého se intenzivně zajímá mimo jiné i Sevilla. (Daily Mail)

Ashley Young stále doufá, že se mu v lednu podaří zajistit si přestup na San Siro a to i přesto, že Inter se již blíží k podpisu jiného levého obránce. (The Sun)

Arsenal plánuje £6ti milionový přestup pro levého beka PSG Layvina Kurzawu, který by jim měl pomoci překonat probíhající defenzivní krizi. (The Sun)

 

↩️ Zpět na hlavní stránku

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.