Rychlé zprávy 16.02.2020

 

Pokud se Pep Guardiola rozhodne z Manchesteru City kvůli zákazu evropského fotbalu odejít, mohl by jej nahradit jeden ze dvojice Mauricio Pochettino a Brendan Rodgers. (The Daily Telegraph)

Hráče Manchesteru City dnes čeká schůze s výkonným předsedou klubu Ferran Sorianoem. (The Daily Telegraph)

Kluby Premier League se obávají, že se jich dotkne současná situace, jelikož domácí sezóna pravděpodobně skončí chaosem, zatímco Manchester City vyhlásilo válku Uefa kvůli zákazu Ligy mistrů. (The Daily Telegraph)

Podle sportovního právníka Johna Mehrzada by mohly hvězdy Citizens odejít kvůli vážnému porušení pravidel ze strany klubu zcela zdarma. (The Sun)

Tottenham měl možnost podepsat £80ti milionového Jacka Grealishe z Aston Villy za 1,5m liber a to před pouhými 18 měsíci. (The Sun)

Manchester City musí své finance zcela restrukturalizovat, což by mohlo vést k prodeji hráčů jako Raheem Sterling, Kevin De Bruyne a Aymeric Laporte. Navíc jim hrozí, že přijdou o svůj ligový titul z roku 2014. (Daily Mail)

Luke Shaw přiznal, že hráči Rudých ďáblů v této sezóně zklamali nejen Ole Gunnar Solskjaera, ale také fanoušky klubu. (Daily Mirror)

Viceprezident Sportingu Lisabon Francisco Salgado Zenha uvedl, že Manchester United za podpis Bruna Fernandese zaplatil přemrštěnou částku. (Daily Mirror)

 

↩️ Zpět na hlavní stránku

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.