Rychlé zprávy 16.09.2020

0

Rychlé zprávy 16.09.2020

 

Z posledního testovacího kola Premier League na Covid-19 se vrátily 4 pozitivní testy. Osoby nyní čeká 10-ti denní karanténa.

O Oliviera Girouda se nejspíše začne zajímat Juventus v případě, že se Staré dámě nepodaří podepsat Luise Suarez ani Edina Džeka.

Everton by mohli kvůli příchodu nových posil opustit Moise Kean a Alex Iwobi. (Daily Mirror)

Stále to vypadá, že fanoušci se na stadiony vrátí už příští měsíc a to i přes velký nárůst případů koronaviru v zemi. (Daily Mirror)

Burnley je v krizi a to kvůli zhoršení vztahu mezi trenérem Seanem Dyche a předsedou Mikem Garlickem, nekončící potřeba klubu získat nové posily je na druhé koleji a navíc se hovoří o prodeji klubu. (The Daily Telegraph)

Juventus je stále pesimističtější ve snaze získat Luise Suareze, jelikož vznikly problémy s udělením italského občanství tomuto uruguayskému útočníkovi. (Daily Mail)

Arsenal odmítl nabídku ze strany Sheffield United pro mladého talentovaného útočníka Folarin Baloguna. (Daily Mail)

Potenciální nový podpis Gunners Runar Alex Runarsson bude muset vysvětlovat pár věcí z minulosti – například tweety, které urážely bývalého manažera klubu a legendu Arsene Wengera. (Daily Mail)

Emiliano Martinez se rozloučil s fanoušky Arsenalu a připravuje se k dokončení svého přestupu do Aston Villy. (Daily Mail)

Fernando Torres odhalil, že Liverpool v roce 2011 opustil kvůli ‚lžím ze strany majitele klubu‘. (Daily Mail)

Lucas Torreira nejspíše posílí Torino, kde stráví sezónní hostování s vidinou permanentního přestupu. (Daily Mail)

 

↩️ Zpět na hlavní stránku

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..