Matt Ritchiemu bylo řečeno, že v létě může Newcastle opustit poté, co mu byl požadavek na novou smlouvy zamítnut. (The Sun)

PSG plánují pro cílového hráče Manchesteru City Juliana Weigla další nabídku, zatímco Borussia Dortmund si stále trvá na svých 22m liber. (The Sun)

Na 800 fanoušků Arsenalu, kteří se vydají na zápas Evropské ligy do italské Neapole, budou před fotbalovými chuligány hlídáni policií. (The Sun)

Chelsea jsou připraveni vrátit se do bývalého klubu Edena Hazarda Lille a získat tam jeho náhradníka – Nicolase Pepeho. (Daily Mirror)

Agent Denise Suareze přiznal, že záložníkovo hostování na Emirates stadionu ‘nebylo zrovna nejúspěšnější’ – a na horizontu se objevuje možný letní přestup do italské Neapoli. (Daily Mirror)

Newcastle je jen jedním z mnoha klubů, které se zajímají o teenagera Burnley Dwight McNeila. (Star)

Pep Guardiola vyzval fanoušky Manchesteru City, aby ukázali podporu, kterou jim pomohou k postupu do semifinále Ligy Mistrů. (Daily Mail)

Robert Snodgrass dostal za slovní napadení úředníků z antidopingové kontroly zákaz 1 zápasů + pokutu 30,000 liber. (Daily Mail)

Jamie Carragher řekl, že nejdůležitějším hráčem Liverpoolu pro zbývající zápasy je Sadio Mané před Mo Salahem. (Daily Mail)

Prezident Barcelony Josep Maria Bertomeu trvá na tom, že cílový hráč Chelsea a Man Utd Philippe Coutinho zůstane i v další sezóně na Camp Nou. (Daily Mail)

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

anglickaliga.com

Booking.com

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.