Cardiff City je rozzlobený kvůli agenta Willieho McKaye a jeho přiznání, že záměrně zvýšil přestupovou cenu Emiliana Saly a sbírají informace, které by jim pomohli při žalování agenta nebo vyhnutí se zaplacení poplatku v hodnotě £15m. (Daily Mail)

Man Utd je z Davida De Gey připraven udělat nejlépe placeného hráče Premier League a to základním pětiletým balíčkem v hodnotě £90m. (Daily Mail)

Chelsea chce zůstat u ‘Sarri-ball’ stylu i v případě, že to tento týden bude stát trenéra práci. (Daily Mirror)

Anthony Martial a Jesse Lingard potěšili Manchester United, jelikož se zdá, že se do akce vrátí s daleko větším předstihem, než se původně očekávalo. (Daily Mirror)

Dejan Lovren zhoršil současnou defenzivní krizi Liverpoolu, jelikož na úterní zápas proti Bayernu Mnichov ještě nebude připravený. (Daily Mirror)

Olivier Giroud vyzval Chelsea, aby v tomto náročném období drželi při sobě. (Daily Mirror)

Gareth Barry, který v sobotu oslaví 38 let, si chce znovu zahrát v Premier League a West Brom je na nejlepší cestě se do nejvyšší anglické ligy vrátit. (Daily Mirror)

Liverpool nemá v plánu prodat Mohameda Salaha i v případě, že to znamená, že jim unikne podpis Paula Dybaly. (Star)

Manchester United je ochoten zaplatit rekordní částku za obránce a plánují £90 milionový přestup pro Kalidou Koulibalyho z Neapoli. (Daily Mail)

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

 

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.