Doba čtení: < 1 minuta

Rychlé zprávy 18.08.2020

 

Arsenal se blíží k podpisu obránce Lille Gabriela, se kterým se již domluvili na osobních podmínkách přestupu, stejně tak jako pokročili v jednání s francouzským klubem o výši poplatku. (The Times)

Fulham se chystá k podpisu Antonee Robinsona, který odmítl návrat do Evertonu. (The Sun)

David De Gea se své pozice v Manchesteru United, která by mohla být ohrožena, zastal a řekl, že všechny kritiky přesvědčí o opaku. (The Daily Telegraph)

Marina Granovskaia dala Franku Lampardovi ‘zelenou’ v zajištění si hned 3 defenzivních posil a to Bena Chilwella, Johna Stonese a Lewise Dunka. (Star)

Ole Gunnar Solskjaer se snaží najít finanční prostředky pro nákup Jadona Sancha a je tak připraven se rozloučit s 6 hráči prvního týmu. (Star)

Arsenal připravuje poslední dokumenty potřebné k podpisu nové lukrativní smlouvy Pierre-Emerick Aubameyanga. Ten si týdně přijde na 250,000 liber. (Daily Mail)

Wolves se nepodařilo zajistit si odklad prvního týdne nové sezóny a začnou tak kampaň 2020/21 spolu s ostatními. (Daily Mail)

Hráčům PL, kteří zpět do Anglie přicestují z vysoce rizikových zemí, hrozí povinná 14 denní karanténa a to i přesto, že by doložili negativní test na Covid-19. (Daily Mail)

Manchester City plánuje na Etihad stadionu postavit sochu Davidu Silvovi i Sergiu Aguerovi.

 

Více článků ⚽

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..