Rychlé zprávy 19.11.2019

 

Mauricio Pochettino se sešel s předsedou Tottenhamu Danielem Levym, se kterým projednal svou budoucnost v klubu. (The Daily Telegraph)

Fotbalová asociace si chce u kormidla týmu ženského fotbalu ponechat i nadále Gary Nevillea a to i přes sérii neuspokojivých výsledků. (The Daily Telegraph)

Everton v minulosti odmítl šanci podepsat Harry Maguirea a Andy Robertsona, stejně tak jako nynější hvězdu Salzburgu Erlinga Braut Haalanda. (Star)

Pokud West Hamu dojde trpělivost s Manuelem Pellerginim, chtějí se obrátit na Rafu Beníteze. Ten je v současné době s čínským Dalian Yifang. (Star)

Účast Mo Salaha a Andy Robertsona v ligovém zápase proti Crystalu Palace je stále na pochybách. (Star)

Manchester United se letos zaměří především na Evropskou ligu s ambicí kvalifikovat se na finančně lukrativní Klubové MS FIFA. (The Times)

Tottenham zvažuje oslovení hlavního trenéra RB Lipska Juliana Nagelsmanna jako potenciálního náhradníka Mauricia Pochettina. (The Times)

Manchester United má šanci získat záložníka Sportingu Lisabon Bruna Fernandese už v lednovém přestupovém oknu, jelikož portugalský celek potřebuje zvýšit své finanční fondy o 57m liber. (Daily Mail)

Chelsea unikl podpis Sergia Aguera, který nakonec podepsal s Man City, jelikož Roman Abramovič odmítl investovat 40m liber… jen pár měsíců předtím, než odkoupili Fernanda Torrese za £50m. (Daily Mail)

Barcelona plánuje dvojí zásah v podobě Williana z Chelsea a Fabiana Ruize z Neapoli. (Daily Mail)

Emre Can zase a znovu promluvil o frustraci z nedostatku příležitostí na hřišti a je tak i nadále spojován s odchodem z Juventusu. (The Sun)

Juventus a Inter se připojili k závodu o permanentní podpis Chrise Smallinga, který v současné době hraje na hostování v AS Řím. (The Sun)

Chelsea vyzve Liverpool v boji o záložníka Genku Sander Bergeho v případě, že se zbaví zákazu registrace nových hráčů. (The Sun)

Arsenal chce v lednu posílit o středního obránce. (Express)

Předseda Manchesteru United Ed Woodward je ochoten obětovat podpis Maria Mandžukiče ve snaze zajistit si Erlinga Haalanda. (Express)

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

1 komentář

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.