Rychlé zprávy 21.05.2020

 

Liverpool dospěl k novému finančnímu urovnání se svými novými sponzory Nike, které jim dovolí dohrát sezónu Premier League a vyhrát titul ještě v dresech New Balance. (Daily Mail)

Kluby s malými kabinami budou muset zajistit k převlékání jiné prostory a zajistit tak, že hráči mohou dodržovat dostatečný odstup. (Daily Mail)

Stovky hráčů z celkového počtu 1400 působících v EFL, kterým v létě vyprší smlouva, možná už nikdy nedostanou nabídku profesionálního kontraktu. (Daily Mail)

Jordon Ibe z Bournemouhtu čelí pokutě a to za porušení karantény. (Daily Mail)

Victor Moses nemá v Chelsea jistou budoucnost a očekává se, že jej nepodepíše ani Inter Milan, kde strávil hostování. (The Sun)

Arsenal se zajímá o středního obránce BVB Manuela Akanjiho, se kterým jednání zahájili už v lednu a který bude stát okolo 25 milionů liber. (The Sun)

Sadio Mané se znovu dostává na seznamu cílových hráčů Realu Madrid před Kyliana Mbappého. (The Sun)

Philippe Coutinho se v Bayernu vrátil do individuálního tréninku a některé zprávy uvádějí, že Mnichovský celek začal zvažovat o prodloužení jeho působení v Allianz areně. (The Sun)

Wayne Rooney plánuje přeměnit svůj pozemek na golfový ráj. (The Sun)

FIFPro, tedy svaz světových fotbalistů, uvedl, že ‘mnoho’ hráčů z největších evropských lig je kontaktovalo s tím, že se cítí kvůli návratu do fotbalu během koronavirové krize pod tlakem. (The Daily Telegraph)

Norwcih City se do tréninku vrací v pátek, testování tam proběhlo úspěšně a nebyl zaznamenán jeidný pozitivní záznam. (The Daily Telegraph)

Legenda Arsenalu Ian Wright přiznal, že by Pierre-Emerick Aubameyanga za letní odchod z klubu nevinil. (Daily Mirror)

 

🏠 Domů

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.