Rychlé zprávy 21.08.2019

 

Jadon Sancho si podpisem nové smlouvy v Borussii Dortmund zdvojnásobil mzdu na 190,000 liber týdně. (Daily Mirror)

Daniel Sturridge je v současné chvíli v Turecku, kde podstoupí před plánovaným přestupem do Trabzonsporu zdravotní testy. (Daily Mirror)

Inter Milan nechce svolit z požadavku, aby Man Utd platil Alexi Sanchézovi poloviční mzdu 250,000 v případě, že jej pošlou na hostování na San Siro. (Daily Mirror)

Manchester United se chce osobně sejít se zástupci Twitteru poté, co byl na této sociální síti rasisticky napaden Paul Pogba. (Daily Mail)

Filip Benkovič řekl, že se svého snu v Leicesteru City nevzdá i přesto, že byl poslán do rezervního týmu Lišek. (Daily Mail)

Dvojice hráčů Chelsea Callum Hudson-Odoi a Antonio Rudiger se blíží k dlouho očekávanému návratu ze zranění. (Daily Mail)

Arsenal chce záložníkovi Matteu Guendouzimu nabídnout novou pětiletou smlouvu se 70,000 librami týdně. (Daily Mail)

Trenér Leicester Brendan Rodgers řekl Rachidu Ghezzalovi, že si může najít jiný klub a to po pouhých 12 měsících poté, co se k Liškám připojil. (The Daily Telegraph)

Roman Abramovič svou návštěvou překvapil ženský tým Chelsea, který je v současné době v Jeruzalému. (The Guardian)

Pep Guardiola zrušil plány pro brzký tréninkový výlet svého týmu do Španělska a své hráče chce pro boj v Premier League udržet co nejvíce připravené. (The Sun)

Eddie Howe stále zvažuje, zda nechá odejít Jordona Ibeho do Celticu, jelikož se obává o zranění nohy Arnauta Danjumy. (The Sun)

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

 

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.