Rychlé zprávy 22.11.2019

 

José Mourinho zvažuje, že překazí přestup Zlatana Ibrahimoviče do AC Milan a přivede ho do Tottenhamu. (The Daily Telegraph)

José Mourinho získá bonus 2 miliony liber v případě, že Tottenham v této sezóně dovede k umístění v top 4. (The Sun)

Unai Emery doufá, že přesvědčí Granita Xhaku k tomu, aby ještě v lednu na Emirates stadionu zůstal. (The Sun)

O Lucase Torreiru se zajímá AC Milan i Neapol. (The Sun)

Leicester City vyzve Wolves a Norwich v podpisu středního obránce Robina Kocha. (The Sun)

Syn Mauricia Pochettina Sebastiano opustil svou pozici v týmu sportovní vědy Tottenhamu, nicméně jeho druhý syn Maurizio zůstává i nadále součástí týmu do 23 let. (The Sun)

Olivier Giroud riskuje, že o něj díky svým mzdovým požadavkům 120,000 liber týdně nebude mít žádný tým zájem. (Daily Mirror)

Leeds United doufá, že si zajistí přestup českého útočníka Matěje Vydry, který by rád své působení v Burnley co nejdříve ukončil. (Daily Mirror)

Graham Potter vzkázal zájemcům o obránce Bena Whitea – cílového hráče Liverpoolu a Manchesteru United -, že není na prodej. (Star)

Útočník Crystalu Palace Christian Benteke se obává o své místo v nároďáku Belgie a rád by se proto v lednu poohlédl po novém klubu. (Star)

Leicester City zahájil nová jednání o podpisu nové smlouvy Jamese Maddisona, která by mu vynesla dvojnásobnou mzdu. (The Times)

José Mourinho si svůj příchod do Tottenhamu nezprostředkoval skrze agenta Jorge Mendese. (Daily Mail)

Gareth Bale označil návrat do Tottenhamu pod vedením José Mourinha za ‘vtip’. (Daily Mail)

Aymeric Laporte a Leroy Sané se vrátili do Manchesteru City a jejich návrat do akce se očekává na začátku příštího roku. (Daily Mail)

West Ham, Aston Villa a Sheffield United se zajímají o křídelníka Nicolase Gaitana, který bude k dispozici zdarma poté, co mu v klubu MLS Chicagu vyprší smlouva. (The Guardian)

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.