Rychlé zprávy 23.05.2020

 

Arsenal se shání po novém levém bekovi a do oka trenéru Mikelu Artetovi spadl Nicolas Tagliafico z Ajaxu, který by stál okolo 20 milionů liber. (The Sun)

Třiy kluby Premier League by na své tribuny během zápasů za zavřenými dveřmi nechali vyřezat a umístit kartony ve tvaru fanoušků. (The Sun)

Arsenal a Chelsea monitorují 18-ti letého Kaana Kurta, který hraje za Borussii Monchengladbach II. (The Sun)

Trenér Burnley Sean Dyche řekl, že jej fitness a kondice hráčů pro návrat fotbalu nijak neznepokojuje. (Daily Mail)

Asociace Profesionálních fotbalosti požádala Britskou vládu, aby provedla více výzkumu týkající se možnosti většího risku koronaviru pro hráče černé pleti, Asiaty a dalších etnických menšin. (Daily Mail)

Willian dal jasně najevo, že jeho čas v Chelsea se opravdu blíží ke konci, kdy přiznal, že klub svůj postoj k nabídce prodloužení jeho smlouvy nezmění. (Daily Mirror)

Pokusy Tottenhamu udržet si Jana Vertonghena se zdají být stále marnější a belgický obránce je připraven ze severu Londýna odejít. (Daily Mirror)

Leicester je jedním z klubů Premier League, které se zajímají o Adama Lallanu z Liverpoolu. (Star)

Podle slov prezidenta Amiens vede závod o Serhou Guirassy Londýnský West Ham. (Star)

Mauricio Pochettino přiznal, že je připraven na návrat do managementu, čímž jen znovu rozvířil spekulace o přijetí role v Newcastle. (The Sun)

Manželka Seada Kolašinace byla na letišti zadrřena policií poté, co si s sebou na palubu letadla směr Velká Británie chtěla vzít omračující zbraň. (The Sun)

Dimitar Berbatov poradil Kai Havertzovi, aby pro tuto chvíli odmítl přestup do Premier League a zapracoval na své fyzičce. (The Sun)

 

Více článků ⚽

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..