Rychlé zprávy 23.07.2020

 

Nigérie se snaží přesvědčit Bukaya Saku z Arsenalu k tomu, aby se připojil k jejich reprezentačnímu týmu namísto toho anglického. (Daily Mail)

Watford bude po svém příštím trenérovi požadovat, aby snížil průměrný věk první týmu bez ohledu na to, zda se udrží v Premier League nebo ne. (Daily Mail)

Atlético Madrid bude za svého brankáře Jana Oblaka požadovat jeho výstupní klauzuli, která je ve výši 109m liber. Okolo Slovince krouží Chelsea i Manchester United. (Daily Mail)

Steven Gerrard odmítl nabídku trenérského postu v Bristolu City a dal přednost setrvání s Rangers. (Daily Mirror)

Kylian Mbappé odmítl spekulace o tom, že letos v létě PSG opustí a přestoupí do Liverpoolu či Realu Madrid. (Daily Mirror)

Tony Adams přiznal, že nesouhlasil s nákupem Nicolase Pepého, za kterého Arsenal zaplatil Lille 72m liber, a přiznal, že peníze mohly být využity na posílení jiných oblastí. (Daily Mirror)

Liverpool doufá, že z prodeje Lorise Kariuse utrží 6m liber. O brankáře se zajímá francouzský Montpellier. (Daily Mirror)

Leeds United chtějí svůj život v Premier League začít se záložníkem QPR Eberechi Ezem. (The Sun)

Zlatan Ibrahimovič rozvířil spekulace o tom, že by se mohl připojit k Leeds, tvrzením, že nejspíše v AC Milán nezůstane. (The Sun)

Křídelník Brentfordu přiznal, že mu spojení jeho jména s Chelsea velmi lichotí. (The Sun)

Největší kluby Premier League žádají, aby mohly do příští sezóny Carabao Cupu zahrnout své mládežnické týmy a první mužstvo by pak hrálo v evropských soutěžích. (The Times)

Japhet Tanganga dostane od Tottenhamu novou smlouvu, kterou si přijde na 25,000 liber týdně. (The Times)

Sergio Aguero denně dře v posilovně ve snaze zajistit, že bude moci se City dokončit současnou sezónu Ligy mistrů. (The Times)

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.