Rychlé zprávy 23.08.2019

 

Manchester United nezvažuje smlouvu pro bývalého útočníka Tottenhamu Fernanda Llorenteho i přesto, že zprávy v Itálii uvádějí, že se obě strany k dohodě blíží. (Daily Mail)

Pokorný Mamadou Sakho pracuje na svém návratu ze zranění i na vlastní pěst a to konkrétně v levné posilovně na jihu Londýna. (Daily Mail)

Alexis Sanchéz ve čtvrtek chyběl na tréninku Man Utd, jelikož odcestoval do Londýna, kde navštívil Chilskou ambasádu. (The Sun)

Fernandinho na novou smlouvu s Manchesterem City nijak nespěchá a je připraven si počkat. (The Sun)

Trenér Bournemouthu Eddie Howe si bude muset po dalších 6 týdnů poradit bez zraněného Arnaut Danjumy, za kterého v létě Cherries zaplatili 13,7m liber. (The Sun)

Arsenal před oslovením Davida Luize kontaktoval dva další obránce s nabídkou přestupu na Emirates stadion. (Daily Mirror)

E-magazín pro sezónu Premier League 2019/20 si můžete objednat tady.

 

Real Madrid poslal do Paříže několik vyjednavačů, aby zajistili podpis Neymara, který chce z PSG za každou cenu odejít. (Daily Mirror)

Bayer Leverkusen pozastavil jednání o přestupu Dejan Lovrena do Bundesligy a to kvůli neuvěřitelným mzdovým požadavkům obránce Liverpoolu. (Daily Mirror)

Crystal Palace jedná s Christianem Bentekem o nové dlouhodobé smlouvě, čímž chtějí předejít tomu, že o svého nejdražšího hráče přijdou příští léto zdarma. (The Guardian)

 

Jsme i na Instagramu, takže nás nezapomeňte sledovat i tam @anglickaliga

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

 

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.