Rychlé zprávy 24.03.2020

0

Rychlé zprávy 24.03.2020

 

Manchester United se chystá podepsat Odion Ighala, kterému na Old Traffordu skončí hostování k 31. květnu a jehož podpis bude Rudé ďábly stát až 15m liber. (Daily Mail)

Premier League rozeslala klubovým lékařům plán obsahující 7 bodů, které by měly pomoci s bojem s koronavirem. Zároveň ale taky varovala hráče, kteří neuposlechli nařízení a opustili zemi, s tím, že fotbal bude pokračovat i během jejich absence v případě, že se z nějakého důvodu nebudou moci vrátit zpět. (Daily Mail)

Oleksand Zinchenko zkritizoval odpověď Británie na koronavirovou pandemii. (Daily Mail)

Chelsea v létě dostane šanci podepsat Philippe Coutinha. (Daily Mirror)

Modré navíc čeká nelehký souboj o podpis levého beka Leicesteru City Bena Chilwella, kterého Lišky jen tak lehce a hlavně levně odejít nenechají. (Daily Mirror)

Trenér Eddie Howe využívá nečekané volno v kalendáři intenzivním studiem slabé sezóny Bournemouthu. (The Sun)

Borussia Dortmund se prozatím stáhla ze závodu o Jude Bellinghama, což je skvělou zprávou pro Manchester United. (The Sun)

Wayne Rooneyho Derby County jedná s americkým miliardářem Michaelem Dellem, který se do klubu Championship chystá investovat nemalé peníze. (The Daily Telegraph)

Michael Ballack řekl, že svého odchodu z Chelsea v roce 2010 velmi lituje, jelikož chtěl na Stamford Bridge ukončit kariéru. (Daily Mail)

José Mourinho se zapojil do charitativních akcí a pomohl seniorům s donáškou nákupu. (Daily Mirror)

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.