Arsenal zintenzivnil svůj zájem o křídlo Bournemouthu Ryana Frasera, který bude stát až 30 milionů liber. (Daily Mail)

Tottenham kontaktoval Real Madrid ohledně dostupnosti Marca Asencia, nepříjemná zpráva pro ně ale byla, že by museli zaplatit výkupní klauzuli v hodnotě 600m liber. (Daily Mail)

José Mourinho očekává, že finále Evropské ligy bude pro Edena Hazarda posledním zápasem v barvách Blues. (Daily Mail)

Leeds se připojili k závodu o záložníka Manchesteru City Fabiana Delpha, který by mohl stát 15 milionů liber. (Daily Mail)

Newcastle zvažuje zaplacení klubového rekordu za hvězdu z Mistrovství světa v Rusku obránce Maria Fernandese. (Daily Mail)

Romelu Lukaku se obává, že jej Manchester United přecení, čímž odradí potenciální zájemce o jeho přestup. (Daily Mail)

Manchester City bude muset zaplatit světový rekord za obránce v případě, že si budou chtít zajistit Harryho Maguirea z Leicesteru, kteří za něj požadují £90m. (The Sun)

Roman Abramovich se po více než roce zúčastní soutěžního zápasu Chelsea a to ve finále Evropské ligy proti Arsenalu, které se odehraje v Baku. (The Sun)

Budoucí hráč Manchesteru United 21 letý Daniel James neodcestoval se zbytkem národního týmu Walesu na tréninkový kemp kvůli náhlému úmrtí svého otce. (The Sun)

Gonzalo Higuain nakonec nejspíše skončí zpátky v Juventusu, ve kterém si chce zahrát po boku Cristiana Ronalda. (The Sun)

Podle zpráv ve Španělsku Arsenal intenzivně monitoruje středního obránce Espanyolu Maria Hermose. (The Sun)

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.