Doba čtení: < 1 minuta

Rychlé zprávy 24.05.2021

 

Manchester United je připraven odškodnit Harryho Kanea za ušlý zisk v Tottenhamu Hotspur, útočník by však musel v létě napsat oficiální písemnou žádost o odchod ze severu Londýna. (The Times)

Jadon Sancho ‘je nadšen’ z vidiny přestupu do Manchesteru United, se kterým se již před 12-ti měsíci domluvil na osobních podmínkách. Očekává se tak, že by se letos v létě v tomto ohledu nic moc neměnilo. (Express)

Chelsea si vyhlídla jednoho z nejlepších hráčů Monaca mladého záložníka Aureliena Tchouameniho. (Express)

Patrick Vieira je další legendou Arsenalu, který se oficiální postavil za zájemce Daniela Eka, který je připraven nabídnout za převzetí tohoto klubu 1,8 miliard liber. (Daily Mail)

Premier League se chce sejít s hráči a rozhodout se, zda se bude před zápasy klekat i v příští sezóně. (Daily Mail)

Očekává se, že 20 klubů Premier League si za sezónu 2020-21 rozdělí více než 2,5 miliardy liber. (Daily Mail)

Manchester City je připraven zvýšit tlak na Tottenham a přesvědčit je, aby prodali Harryho Kanea. Pep Guardiola totiž připustil, že by byl rád, kdyby jeho útok vedl top útočník. (Daily Mirror)

Jesse Lingard naznačil, že permanentní přestup do West Hamu United se letos v létě nejspíše konat nebude. (Daily Mirror)

Liverpool je ochoten letos v létě prodat Nata Phillipse, nicméně pouze v případě, že zájemce nabídne slušnou částku. (The Sun)

Southampton se připojil k závodu o skotskou hvězdu Ryana Gaulda. (Mail)

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..