Doba čtení: < 1 minuta

Rychlé zprávy 25.01.2020

 

Manchester United skládá špičkový tým scoutů, což naznačuje rušné léto, jelikož klub na Old Traffordu chce dát Ole Gunnar Solskjaerovi k dispozici ještě jedno přestupové okno. (Daily Mail)

Vláda je ochotna postavit se za nabídku Británie a Irska na pořádání Mistrovství světa ve fotbale v roce 2030 a to i přesto, že to bude znamenat, že půjdou proti Číně. (Daily Mail)

Kluby Premier League, které dávají značný hrací prostor hráčům z Anglické reprezentace, jako například Chelsea v této sezóně, se po Brexitu možná dočkají výhod jako například možnost podpisu více zahraničních hráčů. (Daily Mail)

Asociace Fotbalových manažerů zvažuje podání obžaloby proti FIFA a to kvůli navrhovaným plánům fotbalového orgánu na zavedení finančního stropu u vyplácení odměn agentům. (Daily Mail)

Manchester United se chtějí naposledy pokusit nalákat Angela Gomese k podpisu nové smlouvy, která by mu přinesla trojnásobek stávající mzdy. (The Sun)

Fanoušci Manchesteru United plánují v rámci protestu proti kontroverzním majitelům klubu rodině Glazerových masový pochod. (Daily Mirror)

Brendan Rodgers dal červenou tréninkovému kempu v exotice a to kvůli už tak zahlcenému rozvrhu. (The Daily Telegraph)

Kepa Arrizabalaga má 4 měsíce na to, aby přesvědčil Franka Lamparda, že si místo brankářské jedničky na Stamford Bridge zaslouží. (The Daily Telegraph)

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..